עו"ד ירושה: עושים לכם מעט סדר

לא סתם הגעתם לעמוד על עו"ד ירושה, אנו מניחים שאם הגעתם לכאן אתם מחפשים אחר עו"ד ירושה מסיבות שונות. ענייני ירושה וצוואה נחשבים למלאכות לא פשוטות במיוחד אשר צריכות להיעשות יחד עם עו"ד ירושה בעל ניסיון ומוניטין בתחום. עולם הירושות והצוואות הוא עולם שלם ומגוון בו תוכלו למצוא לא מעט רבדים, תהיות, שאלות ואף מכשולים בהמשך הדרך. משרד עו"ד ירושה דניאל ארנסט ושות' החליטו לעשות לכם מעט סדר.

יורדים לעובי הקורה: מה הוא תפקידו של עו"ד ירושה?

אנשים רבים שואלים את עצמם מה הוא למעשה תפקידו של עו"ד ירושה בפועל, כאשר אנחנו מדברים על תפקידו ופועלו של עורך דין לענייני ירושה וצוואה אנו מדברים על אדם אשר נותן מעטפת מלאה בכל התחומים הסובבים סביב אלו. החל מעריכת צוואה, ביטול צוואה, עזבונות, חלוקת רכוש, מימוש של צוואה שנכתבה, התנגדויות לצוואה ושאר נושאים אחרים. לרוב כאשר אנחנו נדבר על עו"ד ירושה אנו נדבר על עו"ד בעל התמחות נוספת בדיני משפחה ואף במקרים מסוימים גם הבנה נרחבת של תחום המקרקעין.

עו"ד ירושה

לקבלת ייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים:

מה הם תחומי העיסוק של עו"ד ירושה?

עולם הצוואות והירושות נחשב לאחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר בעגה המשפטית, למעשה כאשר אנחנו מדברים על עבודתו של עו"ד ירושה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש הטומנת בחובה מספר רחב של אספקטים עליהם חולש אותו עורך דין. אנו מחלקים את תחומי העיסוק של עו"ד ירושה לשלושה חלקים עיקריים – ירושה, צוואה ועיזבון.

  • עיזבון – אנחנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא פעם אחת בחייכם את המונח "עיזבון" כאשר אנחנו מדברים על עיזבון אנו מדברים על הרכוש אותו השאיר המנוח לאחר לכתו, רכוש יכול להיות כל דבר החל מנכסים של המנוח, כספים אותם השאיר, תכשיטים, מוצרים יקרי ערך ואפילו מוצרים המהווים עוגן סנטימנטלי עבור הקרובים אליו. העזבון לרוב יהיה מחולק אל היורשים הטבעיים לפי חוק הירושה ו/או בהתאם לצוואה שנערכה ונכתבה מראש.
  • צוואה – צוואה היא חלק בלתי נפרד מן תחומי העיסוק בהם מתעסק עו"ד ירושה. למעשה, עו"ד ירושה ו/או משרד עורכי דין ירושה המתמחים בצוואות עובדים ללא לאות על מנת לערוך ולכתוב צוואות בניסוח הטוב ביותר בהתאם לדרישותיו וצרכיו של הלקוח. כמו כן, עו"ד צוואה מספק מעטפת מלאה בכל הקשור להתנגדות לצוואה.
  • ירושה – עולם הירושות נחשב לאחד העולמות המגוונים והגדולים ביותר בעגה המשפטית וניתן לראות כי הוא עבר לא מעט שינויים מאז חקיקתו הראשונה בשנת 1965. אם יורדים לעובי הקורה מגלים כי השינוי האחרון נעשה בשנת 2017 כאשר כל מספר שנים עולה לפרק שינוי חדש. לכן חשוב לעבוד יחד עם עו"ד ירושה הבקיא בתחומי הירושה ובכל התקדימים וההתפתחויות השונות. החוק מסדיר בצורה הטובה ביותר את הזכויות של היורשים, איך לטפל בענייני צוואה ולמעשה נוגע בכל הרבדים האפשריים.

מי אינם יכולים לערוך צוואה?

המחשבה הרווחת בקרב אנשים רבים היא שכל אחד יכול לערוך צוואה בכל זמן ובכל עת, יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על עולם הצוואות אנו רואים חוקים ותקנות אשר באו להגדיר בצורה הטובה והמסודרת ביותר מי הם כשירים ומי אינם כשירים לערוך צוואה. בין האנשים שאינם כשירים לערוך צוואה אנו רואים:

  • קטינים – ילדים הנמצאים מתחת לגיל 18 נחשבים לפסולים מעריכת צוואה על פי חוק
  • בעלי מוגבלות שכלית
  • בעלי מוגבלויות נפשיות
  • אנשים הלוקים במחלות נפש בדרגות שונות
  • כאשר מתגלים ליקוים בצוואה וישנו ספק לגבי הכשירות, הצלילות וההבנה של השלכות הצוואה

אמרתם עו"ד ירושה – אמרתם משרד עורכי דין דניאל ארנסט ושות'

אם הגעתם לכאן סביר להניח שאתם מחפשים עו"ד ירושה מסיבות שונות, אנו רוצים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון ביותר עבורכם. משרד עו"ד ירושה דניאל ארנסט ושות' הינו משרד בוטיק הממוקם בתל אביב והפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות בישראל. המשרד מתמחה בכל הקשור לעולם הירושות והצוואות ונותן מעטפת מלאה לצד יחס אנושי ואמיתי לאורך כל התהליך.

אנו מאמינים כי טיפול בענייני ירושה וצוואה הם מלאכה לא קלה שלעיתים יכולה ליפול על "חודו של גרגר" – לכן ישנה חשיבות בדרך בה אתם בוחרים לטפל במלאכה.

טיפול נכון הוא טיפול עם דניאל ארנסט ושות'

ראו גם: עורך דין ירושה תל אביב

למה לבחור במשרד עו"ד דניאל ארנסט ושות' ?

ניסיון של שנים

למשרדינו ותק של שנים רבות בתחום צוואות עזבונות וירושה וניסיון רב לצד שירות ויחס אישי

צוות מנצח

הצלחות מוכחות במשפטי ירושה התנגדויות לצוואות ושמירה על זכויות יורשים

מתמחים בצוואות ועזבונות

לצד התמחות בתכנון ובניה למשרדינו מומחיות מיוחדת בתחום צוואות עזבונות וירושה

טיפול מקצועי ומיומן

למשרידנו צוות מנוסה אשר מעניק טיפול מקצועי ומיומן תוך מתן שירות מצויין לפונים ע"י צוות המשרד

אנו עורכי דין לירושה המתמחים בעניני ירושה צוואות ועזבונות. תוכלו לפנות למשרדנו בכל שאלה בנוגע לצוואות וירושות וכן גם בנוגע לניהול עיזבונותיהם של נפטרים. משרדנו משרד עורך דין לירושה מתמחה בכך ויתאים לכל אחד את הסיוע הנדרש עבורו.

לקבלת ייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים:

סגירת תפריט