עורך דין לענייני ירושה: כל מה שעליכם לדעת

לא יד הגורל הביאה אתכם לכאן, אם אתם כאן אנו מניחים שאתם מחפשים אחר עורך דין לענייני ירושה. כאשר אנחנו מדברים על ענייני ירושה וצוואה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר ומדובר בעולם שלם ומגוון בו ניתן למצוא מגוון רחב של תהיות, שאלות ותשובות. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק בשביל זה משרד עורכי דין דניאל ארנסט ושות' נמצא פה בשבילכם.

עורך דין לענייני ירושה: מה התפקיד שלו בעצם?

כאשר אנחנו מדברים על עורך דין לענייני ירושה אנו מדברים על אדם המתמחה בכל מה שקשור לתחומים סביב צוואות וירושה. עורך דין זה מטפל במגוון רחב של תחומים – עריכת צוואה, מימוש צוואה, עדכון, התנגדויות לצוואה ואף טיפול בכל הקשור לחלוקת הרכוש. עורך דין זה הינו עורך דין לכל דבר ועניין ולרוב יתמחה בדיני משפחה.

עורך דין לענייני ירושה

לקבלת ייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים:

עורך דין לענייני ירושה – כתיבת צוואה

אחד מן התפקידים העיקריים של עורך דין לענייני ירושה הוא כתיבה ועריכה של צוואה, כאשר אנחנו מדברים על עריכת צוואה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש מאחר וצריכים להתקיים לא מעט תנאים על מנת לאשר את הצוואה. כמו כן, על מנת להימנע ממצבים בהם הצוואה נכתבה בצורה בה היא יכולה להתפרש ל שני צדדים יש את הצורך בעבודה אל מול עורך דין לענייני ירושה אשר יעזור לכם לערוך את הצוואה בצורה נכונה וחכמה.

מי אינו יכול לערוך צוואה?

אנשים רבים נוטים לחשוב כי כל אדם יכול לערוך צוואה, יחד עם זאת חוק הצוואות מגדיר בתוכו אנשים שאינם כשירים לערוך צוואה. מי הם אותם אנשים שאינם יכולים לערוך צוואה:

  • בעלי מוגבלות שכלית
  • בעלי מוגבלות נפשית ו/או הלוקים במחלת נפש
  • קטינים מתחת לגיל 18
  • כאשר יש ספק לגבי הכשירות, הצלילות והיכולת של עורך הצוואה להבין את משמעות המסמך

כאשר ייגשו כל אחד מן האנשים העומדים בקריטריונים הבאים אל עורך דין, נוטריון ו/או רשם הצוואות הם לא יקבלו אישור לצוואה שנערכה.

"האם ניתן לפסול צוואה?"

לא מעט אנשים ניגשים אל עורך דין לענייני צוואות במטרה לפסול צוואה, כאשר אנו נרצה לפסול צוואה אנו למעשה נכנסים להליך הנקרא "הליך התנגדות לצוואה".

החשיבות בעבודה עם עורך דין לענייני ירושה

אין זה משנה אם אנחנו מדברים על עריכת צוואה, ביטול צוואה, סכסוכי ירושה או טיפול ברכוש וקיום צוואה. כאשר אנחנו מטפלים בעניינים הקשורים לירושה עלינו לעבוד אל מול עורך דין המתמחה בתחום אשר יעזור לנו לצלוח את האתגר בצורה מקצועית וללא שום בעיה. עולם הירושות נחשב לעולם מגוון וגדול ולמעשה כל פעולה יכולה להתפרש בצורה אחרת ולה יכולות להיות מספר לא קטן של השלכות על הצוואה ו/או הירושה. לכן ישנה חשיבות בעבודה אל מול עורך דין לענייני ירושה.

עורך דין לענייני ירושה: משרד עורכי דין דניאל ארנסט ושות'

משרד עורכי דין דניאל ארנסט ושות' הינו משרד בוטיק הממוקם בתל אביב ומתמחה בכל הקשור לעולם הירושות והצוואות – קיום צוואה, הגנה על צוואה, התנגדות ופסילת צוואה, צווי ירושה, ניהול עזבונות ונותן מעטפת מלאה בכל הקשור לתחום. במרוצת השנים המשרד טיפל במאות מקרים שונים והפך לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות בישראל.

אנו מאמינים כי טיפול בענייני ירושה הוא מלאכת מחשבת של ממש – טיפול בענייני ירושה זה דניאל ארנסט ושות'.

ראו גם: עורך דין לענייני ירושה בתל אביב

למה לבחור במשרד עו"ד דניאל ארנסט ושות' ?

ניסיון של שנים

למשרדינו ותק של שנים רבות בתחום צוואות עזבונות וירושה וניסיון רב לצד שירות ויחס אישי

צוות מנצח

הצלחות מוכחות במשפטי ירושה התנגדויות לצוואות ושמירה על זכויות יורשים

מתמחים בצוואות ועזבונות

לצד התמחות בתכנון ובניה למשרדינו מומחיות מיוחדת בתחום צוואות עזבונות וירושה

טיפול מקצועי ומיומן

למשרידנו צוות מנוסה אשר מעניק טיפול מקצועי ומיומן תוך מתן שירות מצויין לפונים ע"י צוות המשרד

אנו עורכי דין לירושה המתמחים בעניני ירושה צוואות ועזבונות. תוכלו לפנות למשרדנו בכל שאלה בנוגע לצוואות וירושות וכן גם בנוגע לניהול עיזבונותיהם של נפטרים. משרדנו משרד עורך דין לירושה מתמחה בכך ויתאים לכל אחד את הסיוע הנדרש עבורו.

לקבלת ייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים:

סגירת תפריט